התחברות

adbaka

Newsscroller Self DHTML J1.7

חדש חדש חדש
ריסוס טרמיטים בחומרים ידידותיים


ריסוס בבאר שבע


הדברת מזיקים מכל הסוגים


מדביר בבאר שבע


ריסוס טרמיטים

 

אז כולנו שמענו משהו על טרמיטים וחלקנו נפגענו מהם. הטרמיטים הם קבוצה נפרדת של חרקים, הם לא רואים בכלל בעיניים. המזון של הטרמיטים הוא ברובו מתאית שמצויה בשפע בעץ (לכן הטרמיטים מזיקים בעיקר לעץ ולרהיטים שמורכבים מעץ מלא). 

 

הדברת טרמיטים בבאר שבע מבעוד מועד יכולה למנוע את הנזק שהם יסבו לרהיטים שלנו ובכך לשמור על מוצרי העץ שלנו לאורך שנים.

 

בריסוס טרמיטים מה חשוב לדעת


כיום בשוק משתמשים המדבירים בכמה שיטות להדברת מזיקים כמו טרמיטים, אבל חשוב לזכור שהטיפול המונע לפני שהפגיעה של הטרמיטים כבר התרחשה הוא הפתרון היעיל ביותר היום.

למשל, יש כל מיני דרכים לבנות את הבתים בצורה כזאת שהם לא יגרמו נזק.

טיפול בטרמיטים בריסוס


אם בכל זאת אתם צריכים טיפול חירום בהדברת טרמיטים אתם קודם כל צריכים לזהות את המזיקים שהם הטרמיטים. ההבחנה הראשונית שאתם יכולים לוודא שהבעיה היא הופעת הטרמיטים זה שתראו שחפצי העץ שלכם הולכים ומתכרסמים, למשל כרסום ושפשוף של משקופי הדלת, גם בוץ שיופיע על הקירות באופן מפתיע הוא סימן להופעת הטרמיטים, או שקעים בתוך קירות גבס.

הטיפול בטרמיטים הוא משימה למדבירים מקצועיים, ואין יכולת לאדם הפרטי לטפל בבעיה לבדו. ההדברה ראשית לכל היא בעזרת פיתיונות נטולי רעל, וזאת כדי למשוך את הטרמיטים אל הפיתיונות, ולאחר שהם התרגלו לפיתיונות הללו המדביר יוסיף רעל לפיתיון הזה, ואז הפיתיון עם הרעל מעלים ומכחיד את הטרמיטים.  

לעיתים המדביר יקדח חורים בקיר כדי להטמין את הפיתיון. החומר חייב להגיע בכמויות מאוד מדויקות, לא הרבה מידי כי אז זה יבריח את הטרמיטים, ולא מעט מידי כי אז החומר לא יצליח לחסל אותם.

 

לכל שאלה בתחום הטרמיטים - מוזמנים ליצור עימנו קשר. 

טרמיטים ריסוס טרמיטים טרמיט

© עיצוב ובניה תכלת פרסום